Фото

Прес-релізи

CHILDREN'S FASHION FAIR 2018 осінь. Пост - реліз

CHILDREN'S FASHION FAIR — опорна точка для вашого бізнесу!

З 11 по 13 вересня в Києві пройшла 24-та міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2018 (CFF).

Ребрендинг.

Навесні 2018 року після ребрендингу, і з’явилась нова назва виставки  CHILDREN'S FASHION FAIR, яка проводиться компанією «АККО Інтернешнл» вже понад 20 років. Сьогодні це найбільший і, мабуть, єдиний в Україні спеціалізований захід, присвячений дитячій моді, що працює у форматі «бізнес-для-бізнесу». Виставка проводиться двічі на рік, і стала подією, яку неодмінно відвідують представники різних форм роздрібної торгівлі — великих мереж та маленьких крамничок.

Зміна назви виставки свідчить про її «дорослішання». Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair 2018 включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів для дітей від народження до підліткового віку — верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.

В виставці взяти участь майже 150 учасників, які  пропонували продукцію вітчизняного та іноземного виробництва. В рамках виставки відбулися чисельні презентації відомих брендів, таких як Minoti, Mayoral, Reima, Lassie, Flash, Gusti, Kivat, Kuoma та інших.

Виставка дала можливість не лише обрати товари, але й ознайомитися з сучасними трендами та стилями дитячої моди. Саме їх демонстрували учасники Fashion Show — модних показів на подіумі. Цього разу взяли ь участь провідні українські торгові марки: CVETKOV, MARIONS, VIANI, LITTLE BABY, ARTI-MIX STYLE, ДІБРОВА, MARGO MAGNIFIQUE та іноземні: REIMA, LASSIE, GUSTI, FLASH.

Програма цьогорічної виставки Children’s Fashion Fair  включала цілу низку унікальних заходів для ділової аудиторії, і майже всі — безкоштовні.

Дві ТОП події для власників магазинів — Тренінг по роботі з персоналом від найкращого експерта з цих питань Геннадія Ткаченка та майстер-клас «Вибір концепції магазину» від генія мерчендайзингу Віталія Степаненка. Майстер-клас із переговорів з постачальниками провів Олександр Вієцький, тренер із власним 15-річним досвідом у сфері закупівель.

Серед учасників та гостей виставки було багато національних виробників, продукція яких може мати успіх і на зовнішніх ринках. Спеціально для них вперше в рамках виставки був відкритий практичний семінар від експерта з міжнародної логістики Михайла Лесняка — «Старт експортних продажів дитячого одягу».

Ну і без інтернет-маркетингу ми не обійшлися! Практичні семінари з інтернет-маркетингу від партнерів виставки:

 «Як перевершити очікування клієнтів» — сучасними трендами у email-маркетингу поділилася Яна Ільяшенко, PR manager компанії YUDJES GROUP.

«Що краще — власний сайт чи маркетплейс. Де продажі більші» — семінар від керівника компанії «Хорошоп» Ігоря Стольницького.

Виставка CFF передусім розрахована на гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайшов для себе чимало цікавого; до того ж, на відкритій площі працювавТорговий майданчик.

До наступної зустрічі 26-29 березня 2019!

Акредитація

Шановні журналісти!

Якщо ви бажаєте зняти сюжет або написати про виставку, ми будемо раді співпраці та готові надати вам всю необхідну для цього інформацію.

Акредитовані журналісти можуть відвідувати виставку в усі дні її роботи, отримують бейдж «ПРЕСА», інформаційні матеріали заходу, можливість доступу до прес-офісу виставки і користування послугою Інтернет. Акредитація надається за умови публікації, демонстрації телевізійного сюжету тощо з обов’язковим згадуванням назви виставки та її організаторів. Копія опублікованих матеріалів надається організатору.

Акредитація не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів.

Медіапартнери виставки

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський проспект, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, Лівобережна

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23