Фото

Відео

Прес-релізи

CHILDREN'S FASHION FAIR 2019 осінь. Прес - реліз

10 вересня розпочне роботу 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 (CFF). Children’s Fashion Fair — виставка для тих, чий бізнес пов’язаний з дитячим одягом та взуттям.

Виставка проводиться двічі на рік, і стала подією, яку відвідують представники різних форм роздрібної торгівлі — великих мереж та маленьких крамничок. Цього року виставка Children’s Fashion Fair 2019 відбудеться в новому павільйоні №4 Міжнародного виставкового центру.

Понад 100 провідних постачальників та виробників з України, Туреччини, Польщі, Італії та інших країн запропонують одяг та взуття для дітей від народження до підліткового віку. Саме тут можна буде ознайомитися з трендами дитячої моди, новими торговельними марками та колекціями.

Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair 2019 включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів — верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.

До того ж, нові колекції можна буде побачити не тільки на стендах, а й на подіумі. Модні покази Fashion Show — найяскравіша і найемоційніша подія виставки. Юні моделі представлять колекції українських та зарубіжних брендів, а також авторські колекції. Демонстраційні покази — це можливість об’єктивно оцінити моделі та отримати море позитиву!

Виставка Children’s Fashion Fair передусім розрахована на гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайде для себе чимало цікавого.

Ділова невимушена атмосфера Children’s Fashion Fair сприятиме конструктивному діалогу та налагодженню взаємовигідної співпраці. Відвідайте головну виставку дитячої фешн-індустрії України та оновіть асортимент вашого магазину.

Оновлюйтеся з нами!

Акредитація

Шановні журналісти!

Якщо ви бажаєте зняти сюжет або написати про виставку, ми будемо раді співпраці та готові надати вам всю необхідну для цього інформацію.

Відеозйомка проводиться тільки після узгодження з організатором 

Акредитовані журналісти можуть відвідувати виставку в усі дні її роботи, отримують бейдж «ПРЕСА», інформаційні матеріали заходу, можливість доступу до прес-офісу виставки і користування послугою Інтернет. 

Акредитація надається за умови публікації, демонстрації телевізійного сюжету тощо з обов’язковим згадуванням назви виставки та її організаторів. Копія опублікованих матеріалів надається організатору.

Акредитація не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів.

Медіапартнери виставки

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський проспект, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, Лівобережна

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23