Партнери виставки

 • PARALLELI TRADE FAIRS
  PARALLELI TRADE FAIRS

  PARALLELI TRADE FAIRS представляє на італійському і європейському ринку деякі з найважливіших виставок в самих різних галузях, в тому ... Читати докладніше

  числі в індустрії дитячих товарів. Як Організатор ви можете розраховувати на наші можливості по просуванню і продажу подій на італійському або європейському рівні. В якості Експонента ви можете розраховувати на нашу допомогу у виборі ринку, заходу, позиціонуванні, макеті стенду і в сприянні координації логістики як для ваших зразків, так і для вашого персоналу, оскільки у нас є кращі кваліфіковані партнери в кожній країні де ми працюємо. Приховати

Переваги партнерства

Щороку в CHILDREN'S FASHION FAIR беруть участь понад 300 експонентів із різних країн, а відвідують захід понад 10 тисяч осіб, серед яких є як підприємці, так і кінцеві споживачі.

Розміщення логотипів партнерів на рекламних макетах виставки, поліграфічній продукції та сайті є чудовим піаром. А поширення видання на виставці серед цільової аудиторії дає можливості як для пошуку рекламодавців, так і для розширення читацької аудиторії.

До того ж, виставка – це прекрасний інформаційний матеріал! Тільки тут можна побачити таку кількість інноваційних продуктів, нових торгових марок і виробників, по які буде цікаво дізнатися вашим читачам. Бути партнером BABY EXPO вигідно! З питань співпраці контактуйте з нами.

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський пр-т, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Лівобережна"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23