banner-feb22-ua.jpg
30.10.2023 08:25:00

ЯК ПОВІДОМИТИ КЛІЄНТУ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН

ЯК ПОВІДОМИТИ КЛІЄНТУ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН

Декілька порад, які допоможуть зберегти лояльність покупців навіть після підвищення вартості. 

Повідомте про подорожчання завчасно. Дайте клієнтам достатньо часу, щоб вони змогли змиритися з підвищенням прайсу. Можливо, їм доведеться переглянути свій бюджет або розглянути альтернативні варіанти. Можна запропонувати зробити одне або декілька замовлень до того, як нові ціни стануть актуальними, або надати купони на знижку.

Менше тексту. Не потрібно писати надто довгі листи клієнтам та заглиблюватися в деталі. Пишіть небагато і по суті. Чітко вкажіть, якими будуть нові ціни та коли вони набудуть чинності. Розкажіть про причини подорожчання та альтернативні варіанти. Насамкінець не забудьте підказати клієнтам, де вони можуть отримати додаткову інформацію.

Зробіть акцент на якості. Необхідність підвищення цін може збити клієнтів з пантелику, особливо якщо вони купують один і той же товар вже кілька місяців або років. Дуже важливо підкреслити якість та цінність продукції, докладніше розповісти про покращення, які ви плануєте.

Поясніть причину підвищення цін. Повідомте клієнтам прямо, що витратні матеріали подорожчали, і ви змушені підняти ціни, щоб зберігати якість продукції. Цим ви засвідчите свою прозорість.

Будьте чуйними. Дайте клієнтам відчути, що ви їх цінуєте: подякуйте за тривалу співпрацю, надайте можливості зворотного зв'язку, попросіть висловити свої ідеї щодо вашої послуги чи товару. Дайте зрозуміти, що хочете почути їхню думку.

Не вибачайтесь. Компанії постійно підвищують ціни — і це нормальний крок у веденні бізнесу. Вибачення можуть викликати у клієнта незручність. Хтось може подумати, що ви не впевнені у своєму рішенні. Якщо ваш продукт має високу цінність, продавати його потрібно за гідними та справедливими цінами.

#всепотемі


Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23