banner-feb22-ua.jpg
18.09.2023 06:00:00

ЯК БІЗНЕСУ ВИЙТИ ЗІ СКАНДАЛУ З МІНІМАЛЬНИМИ РЕПУТАЦІЙНИМИ ВТРАТАМИ

ЯК БІЗНЕСУ ВИЙТИ ЗІ СКАНДАЛУ З МІНІМАЛЬНИМИ РЕПУТАЦІЙНИМИ ВТРАТАМИ

В еру діджиталу навіть невелика проблема бізнесу може за кілька годин перетворитися на гучний скандал і вплинути не лише на репутацію, а й на спроможність вести бізнес. Тому тримайте декілька порад як діяти, якщо подібне таки трапилося.

Не мовчіть. Навіть якщо вам нічого сказати ЗМІ та громадськості, слід вийти на зв’язок, сказати, що обставини з’ясовуються і будуть оприлюднені у “Х” годин.

Працюйте під час кризи 24/7. Антикризова команда повинна бути на зв’язку. У кризових комунікаціях важлива кожна година.   

Будьте чесними та відкритими. Намагання замовчати або викривити факти рідко вдається приховати, такі дії зазвичай ще більше підривають довіру до компанії.

«Ні» емоціям. Що б не трапилося, зберігайте спокій та впевненість, як би це складно не було.

Оперуйте виключно перевіреними фактами. Оприлюднювати варто тільки підтверджену інформацію – із точки зору вашої репутації, із точки зору закону.

Робіть скріни та будьте готовими перевести конфлікт у площину права. Якщо йтиметься про відновлення честі, гідності та ділової репутації в судовому порядку, вам знадобиться доказова база. У онлайн-медіа можна легко змінити або видалити інформацію, тому скріни з датою та часом публікації краще зробити.  

Інформуйте команду. Позицію компанії варто донести до співробітників — важливо, аби вони інформацію отримували з першоджерел. 

Наймайте досвідчених фахівців і прислухайтеся до їхніх порад. Іноді впоратися з масштабною кризою самотужки та без досвіду дуже складно.

#всепотемі

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський пр-т, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Лівобережна"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23