06.10.2020 10:09:00

У Рівному створили унікальну колекцію одягу з малюнками дітей з дитбудинку

У Рівному створили унікальну колекцію одягу з малюнками дітей з дитбудинку

Колекцію речей «Твори добро» з малюнками дітей із Дитячого будинку створили у Рівному. А усі кошти від продажу унікального одягу передали на благодійність.

Компанія Staff давно ставила за ціль допомагати тим, хто цього потребує. А так як бренд Staff бере свій початок з міста Рівне, тому було вирішено розпочати благодійність звідси.

Ідеєю було створення колекції одягу під назвою «Твори добро», дизайнерами якої стали дітки з дитбудинку. Вони створили малюнки, які були використані як принти на кожній з речей. Команда дизайнерів намагалася максимально точно перенести малюнки дітей на футболки.

Усі виручені кошти та кошти з власного резерву Staff витратили на придбання дитячих ходуль, манежів та дитячого харчування, а різницю перерахували на рахунок дитячого будинку. Усі звітності були опубліковані на сторінці компанії у Телеграм.

Уся колекція речей продана. А допомогу вирішили надати тим, хто у цьому найбільше потребував – дітям з вродженими фізичними та психічними проблемами з КП "Рівненський Обласний Спеціалізований Центр Реабілітації Дітей з Органічними Ураженнями Центральної Нервової Системи з Порушенням Психіки та Паліативної Допомоги Дітям" Рівненської Обласної Ради.

Джерело: OGO

Безымянный-1.jpg

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський пр-т, 15

 • Час роботи:

  09:30 – 17:30

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Лівобережна"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23