banner-feb22-ua.jpg
29.09.2023 06:00:00

ТРЕНДСПОТІНГ: ЯК БУТИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ У СВОЇЙ ГАЛУЗІ

ТРЕНДСПОТІНГ: ЯК БУТИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ У СВОЇЙ ГАЛУЗІ

Трендспотінг — це виявлення нових закономірностей, змін на ринку та зрушень ще до того, як вони відбудуться у певній галузі. Основна його мета — отримати конкурентну перевагу у вашій галузі.Для ефективного застосовування трендспотінгу, пропонуємо кілька порад.

Аналізуйте минулі тренди. Телескопічний погляд на минулі успіхи та невдачі дозволяє підприємцям вчитися на власному досвіді та досвіді тих, хто був до них.

Завжди будьте в курсі галузевих новин. Інакше можете втратити розуміння критично важливого тренду або можливості.

Використовуйте соціальні медіа. Соцмережі залишаються одним із найпотужніших інструментів для виявлення трендів і моніторингу того, про що говорять клієнти у вашому просторі. Підприємці мають використовувати їх, щоб відстежувати настрої клієнтів, виявляти нових лідерів думок і стежити за конкурентами. 

Відвідуйте галузеві події. Конференції, нетворкінгові заходи та виставки — це можливість налагодити зв’язки та бути в курсі останніх подій.

Проводьте дослідження ринку. Вам потрібно ретельно аналізувати поведінку клієнтів, відстежувати галузеві звіти та опитувати клієнтів, коли це необхідно. 

Експериментуйте та ризикуйте. Випробовувати нові речі, тестувати нові ідеї та заходити в нові води корисно. Це може стосуватися як впровадження нових функцій, так і запуску нових продуктів, використання нових ринкових стратегій чи тестування нових бізнес-моделей.

Використовуйте нові технології та інновації. Це може бути що завгодно: інвестиції в нове програмне чи апаратне забезпечення, використання хмарних технологій, інвестиції в блокчейн чи впровадження технології ШІ.

Трендспотінг — це важлива навичка, яку повинен розвивати кожен бізнес. Але майте на увазі — це не одноразовий захід, який потрібно зробити та забути. Це слід робити безперервно.

#всепотемі

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23