banner-feb22-ua.jpg
06.02.2024 20:10:00

ТОВАРИ ОПТ. У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ?

ТОВАРИ ОПТ. У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ?

Опт - це придбання кількох одиниць одягу в одній точці, безпосередньо від постачальника. Власникам не надто вигідно поповнювати свій асортимент через інших посередників, адже кінцева ціна буде занадто високою. Тож, краще закуповувати одяг оптом від виробника. Купити одяг оптом в Україні можуть власники торгових точок і підприємці для подальшого продажу товару у роздріб.

3 головні причини чому вигідно купувати дитячі товари оптом

Купуючи товари оптом, підприємці заощаджують свої кошти. Клієнт сплачує виключно тільки за роботу, матеріал фурнітуру та доставку. Ціни вказані за фактом, без накрутки великих коштів від перекупників. Ціни, щонайменше, будуть у два рази менші від роздрібу.

Здійснюючи покупку оптом, ви заощаджуватимете від логістичних послуг. Можете замовити одразу весь асортимент, який до душі і не переплачувати за доставку. Погодьтеся, це економія доброї частини бюджету. А замовлення можна зробити просто відвідавши сайт.

Налагоджена торгівля. Під час оптової купівлі можна налагодити довірчі відносини з постачальником. Таким чином, Ви завжди матимете гарного постачальника якісної продукції.

Тому запрошуємо на нашу виставку BABY EXPO 2024, яка відбудеться з 12-13 Березня 2024 року! Тут ви познайомитеся з нашими вітчизняними виробниками, поспілкуєтесь та подивитесь весь асортимент дитячого товару наживо!

Джерело: https://pearl-styles.com/

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23