banner-feb22-ua.jpg
20.01.2024 09:03:00

ПРОСТІ ЗВИЧКИ, БЕЗ ЯКИХ ВАЖКО ДОСЯГТИ УСПІХУ В БІЗНЕСІ

ПРОСТІ ЗВИЧКИ, БЕЗ ЯКИХ ВАЖКО ДОСЯГТИ УСПІХУ В БІЗНЕСІ

Звички — це те, що зазвичай визначає результат більше, аніж талант. Сплески мотивації тимчасові, а довгострокові перспективи визначають наші повсякденні дії, до яких ми повертаємося знову й знову.

Важливих завдань насправді мало. Коли ми починаємо заводити списки справ, то одразу будуємо нереалістичні плани з десятків завдань на кожен день. Насправді важливих справ дуже мало, але вони забезпечують основний результат. Саме на них потрібно сфокусуватися, а не витрачати енергію на те, аби тішитися великою кількістю виконаних пунктів зі списку справ.

Вимірювати час у хвилинах. Час — це найбільш цінний ресурс, який є в розпорядженні кожного з нас. Вкрай нерозумно вимірювати його великими блоками, адже це вплине на ефективність та змусить розтягувати завдання, які можна виконати значно швидше. Кожен день складається з 1440 хвилин, і з таким базовим підходом ви зможете не лише планувати час набагато ефективніше, а й встигати закривати більше справ.

Ідеї потрібно фіксувати. Впродовж дня в нашій голові виникає безліч крутих ідей чи цікавих думок, проте, лягаючи спати, ми не пам'ятаємо навіть маленької їх частини. Звичайний нотатник або блокнот у смартфоні допоможуть фіксувати все те, що дозволить вам зростати та вдосконалюватися. Річард Бренсон запевняв, що не зміг би створити Virgin без блокнота, який завжди при ньому.

Делегуйте, без цього масштаби неможливі. Яким би гуру продуктивності ви не були, без вміння та можливості делегувати поточні справи та завдання про підкорення вершин можете забути. Вміння дати завдання та оцінити якість його виконання ви просто мусите перетворити в одну із повсякденних навичок.

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23