banner-feb22-ua.jpg
10.11.2023 06:00:00

ПОПУЛЯРНІ ПОМИЛКИ ПІДПРИЄМЦЯ-ПОЧАТКІВЦЯ

ПОПУЛЯРНІ ПОМИЛКИ ПІДПРИЄМЦЯ-ПОЧАТКІВЦЯ

Згідно з дослідженнями близько 50% усіх малих підприємств зазнають краху лише за п’ять років. І дуже часто саме через ці помилки.

Помилкова оцінка попиту на ваш продукт або послугу. Лише той факт, що вам подобається маринована цибуля, не означає, що вона подобається всім. Надто багато малих підприємств зазнають краху через те, що власник переоцінює попит. Перш ніж запускати своє підприємство, з’ясуйте, наскільки великим є попит на ваш продукт або послугу. Протестуйте його на широкому колі друзів та родичів.

Вихід на багатолюдний ринок без конкурентної переваги. Ви можете приготувати незрівнянно смачний гамбургер або піцу, але перш ніж намагатися побудувати бізнес на основі цього таланту, подумайте чим ви відрізнятиметеся серед інших гамбургерних чи піцерій: ціна, смак, оформлення, швидкість обслуговування, реклама тощо.

Забути порахувати витрати. Успішне відкриття бізнесу вимагає ретельного обліку витрат заздалегідь. Недостатня капіталізація — одна з основних причин невдач у бізнесі, тому перед запуском переконайтеся, що у вас є детальний бюджет, який включає не лише початкові витрати, а й інші. Краще планувати враховуючи песимістичний сценарій. 

Нездатність делегувати. Жодна людина не може бути компетентною в усіх аспектах ведення бізнесу, тому переконайтеся, що ви визначили кожну критичну функцію і делегували завдання тому, хто краще за всіх виконає свою роботу. Використовуйте свої сильні сторони з максимальною вигодою для компанії та звільніться від функцій, які інші можуть виконувати краще.

Не визначити ключові показники ефективності. Перше, що ви маєте зробити при складанні бізнес-плану, — це визначити бізнес-модель. Щоб досягти успіху в будь-якому виді бізнесу, вам необхідно знати свою модель прибутку від А до Я. Встановіть ключові показники ефективності для вашого бізнесу, які дадуть вам змогу дізнатися, як працює ваша компанія. Цифри не брешуть.

#всепотемі

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23