09.12.2019 14:58:00

Названо головний колір 2020 року

Названо головний колір 2020 року

Міжнародна організація Pantone – експерт у світі кольорів та їх поєднань, яка вивчає попит споживачів, кольором наступного року обрала «класичний синій». В інституті цей колір характеризують як «елегантний у своїй простоті», ми впевнені, що українські виробники ділового одягу застосують цю лінію тренду.
Процес вибору кольору грунтується на аналізі подіумних тенденцій, фотографій вуличної моди з усього світу і соцмережах. Цього року вибір проходив також на мультисенсорном підході, тобто аналізувалися асоціації, які викликає цей відтінок.

Представники компанії розповідають, що будь-який колір повинен нести в собі певне послання, зміст і одночасно викликати у людей конкретні емоції.

На думку креативного директора Pantone Leatrice Eiseman, цей відтінок сприяє зниженню тривоги в світі, що стало глобальною проблемою сучасного суспільства.

У рамках нью-йоркського та лондонського тижня моди Інститут кольорів Pantone також визначив найсвіжіші трендові та затребувані кольори сезону весна-літо 2020 року. Це вогняно-червоний, який ілюструє внутрішній неспокій людства. Нова синьо-зелена палітра буде компенсувати цю хвилю збудження та підтримає наше прагнення до стабільного та надійного майбутнього.

Classic Blue Flame Scarlet

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, проспект Перемоги, 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 18:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23