banner-feb22-ua.jpg
13.11.2023 06:00:00

МАРКЕТИНГОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ BLACK FRIDAY

МАРКЕТИНГОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ BLACK FRIDAY

Чорна п'ятниця може принести значну користь бізнесу. Вона надає можливість збільшити продажі, позбутися надлишкових запасів та залучити нових клієнтів. Ось декілька ідей, які допоможуть отримати максимальну вигоду від цієї шопінг-події.

Ранні знижки. Запропонуйте ексклюзивні знижки для "ранніх пташок", щоб створити відчуття терміновості та винагородити покупців, які прийшли за покупками раніше. Це може бути особливо ефективним для онлайн-магазинів.

Флеш-розпродажі. Влаштовуйте флеш-розпродажі з обмеженими за часом щоденними пропозиціями, щоб залучити клієнтів та мотивувати їх повертатися на ваш сайт або в магазин.

Пакетні пропозиції. Створюйте привабливі набори або пакетні пропозиції, які заохочують клієнтів купувати кілька товарів за зниженою ціною, збільшуючи середню вартість транзакції.

Email-маркетинг. Використовуйте email-розсилки, щоб сповіщати своїх підписників про пропозиції та акції Чорної п'ятниці. Розгляньте можливість надсилання тизерів та листів зі зворотним відліком, щоб створити атмосферу очікування.

Промоакції у соціальних мережах. Використовуйте свої платформи у соціальних мережах, щоб продемонструвати свої пропозиції щодо Чорної п'ятниці. Створюйте візуально привабливий контент, який можна поширювати, щоб максимізувати охоплення.

Програми лояльності. Винагороджуйте лояльних клієнтів спеціальними знижками або раннім доступом до пропозицій Чорної п'ятниці. Заохочуйте повторні покупки та лояльність до бренду.

Вигода та подарунки. Пропонуйте подарунки при покупці на певну суму. Це може спонукати клієнтів витрачати більше та відчувати, що вони отримують вигідну пропозицію.

Не забудьте заздалегідь спланувати й реалізувати маркетингову стратегію "Чорної п'ятниці", враховуючи як онлайн-аспекти, так і офлайн, а також переконайтеся, що ваш сайт та товарні запаси готові до збільшення трафіку і попиту.

#всепотемі


Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23