banner-feb22-ua.jpg
03.05.2024 10:21:00

Куди дивляться відвідувачі сайтів

Куди дивляться відвідувачі сайтів

Розуміння того, як відвідувачі дивляться на сайт, має важливе значення для створення зручного та цікавого сайту. Визначивши, на чому користувачі зосереджують свою увагу, можна стратегічно розмістити важливі елементи, щоб максимізувати видимість і підвищити конверсію.

Кілька практичних порад щодо оптимізації вашого сайту:

- F-подібний шаблон сканування. Надайте пріоритет лівому верхньому куту та розмістіть важливу інформацію: навігаційне меню, заголовок тощо. Очі користувачів зазвичай починають сканувати, згідно з F-подібною схемою читання.

- Використовуйте візуальну ієрархію. Створіть чітку візуальну ієрархію, використовуючи більші шрифти, яскраві кольори та контрастні елементи, щоб привернути увагу до ключового контенту.

- Виділіть кнопки заклику до дії. Використовуйте контрастні кольори, переконливий текст і достатньо пробілів, щоб виділити заклик до дії та стимулювати кліки.

- Поведінка при прокручуванні. Заохочуйте прокрутку. Використовуйте візуальні підказки, такі як стрілки або анімовані елементи, щоб показати, що під свайпом є більше контенту, і заохотити користувачів прокручувати сторінку вниз.

- Сегментація контенту. Розбийте контент на легкі для сприйняття розділи з чіткими заголовками та візуальними підказками, щоб полегшити сканування та навігацію. Кожен розділ повинен стосуватися певної теми або аспекту бізнесу, щоб користувачам було легше знаходити потрібну інформацію.

- Клейкі навігаційні меню. Реалізуйте навігаційні меню, які залишаються видимими, коли користувачі прокручують сторінку вниз — параметри навігації, такі як пункти меню та заклики до дії повинні бути у легкому та швидкому доступі.

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23