banner-feb22-ua.jpg
15.09.2023 06:00:00

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ: ПОРАДИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ: ПОРАДИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ

Багато хто стикався з ситуацією, коли за порівняно однакових умов перевага надається одній пропозиції, тоді як іншу просто ігнорують. Ось декілька порад, які допоможуть покращити привабливість пропозиції.

Заощаджуйте час інших людей. Зазвичай люди, що отримують комерційні пропозиції, досить заклопотані та не мають часу вичитувати довгі тексти. Тому важливо візуально виділяти найбільш вагомі моменти. Це дозволить особі, що ухвалює рішення, одразу вхопити суть та заощадити час.

Персоналізуйте пропозицію. Нікому не цікаво читати шаблонну пропозицію. Перед надсиланням листа спробуйте зібрати як найбільше інформації про компанію та її власника, що дозволить під час складання пропозиції врахувати індивідуальні особливості роботи. Пропонуйте те, що буде цікаво саме цьому отримувачу, тобто намагайтесь не продати власний товар, а саме допомогти людині.

Важливо, що всередині. Візуальне оформлення дуже важливе, але якщо пропозиція не цікава, то воно не допоможе. Навіть простий лист без картинок та яскравих вставок може привернути більше уваги, якщо він написаний цікаво.

Не очікуйте багато. Далеко не кожна пропозиція закінчується співпрацею. Багато листів потрапляють в спам, деякі губляться у потоці іншої кореспонденції. Часто особа, що ухвалює рішення, знаходить більш вигідну та привабливу пропозицію, тому чекати 100% результату не варто. Потрібно чітко усвідомлювати, що розсилка комерційних пропозицій — це лише один з методів просування послуг, тому не варто ігнорувати всі інші.

#всепотемі

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський пр-т, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Лівобережна"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23