banner-feb22-ua.jpg
22.01.2024 21:53:00

КЛЮЧОВІ ОЗНАКИ УСПІШНОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЛІДЕРА

КЛЮЧОВІ ОЗНАКИ УСПІШНОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЛІДЕРА

Ефективне лідерство важливе для успішного бізнесу. Попри досить поширене переконання, хорошими лідерами не народжуються — ними стають. Головне — працювати над розвитком та вдосконаленням навичок, які допоможуть перейти на новий рівень лідерства.

Ефективна комунікація. Здатність налагодити ефективну систему спілкування допомагає вирішувати відразу кілька завдань: підтримувати залученість працівників у робочі процеси та їхню мотивацію, краще розуміти поточну динаміку у колективі. Також вкрай важливо вміти отримувати повідомлення від своїх команд та своєчасно реагувати на них. 

Вирішення конфліктів. Усі розуміють, що конфлікти — це частина робочого процесу. Для ефективного лідера вміння дипломатично давати раду з конфліктними ситуаціями та отримувати на виході якісний результат можна назвати критичним.

Створення команди. Будь-який бізнес залежить від роботи усіх ланок працівників. Для лідера важливо інвестувати у команду, адже знайти та зібрати разом талановитих людей не означає, що автоматично вийде реалізувати всі плани. Хороша команда починається з єдності, яку має забезпечити саме лідер.

Довіра. Робоче середовище наповнене різноманітними викликами, суперечками та проблемами. Для того, щоб впоратися із цим, крім комунікації, хорошому лідеру варто створити довірливі умови у команді з врахуванням професіоналізму на всіх рівнях та ціннісних аспектів.

Адаптивність. Професійний та ефективний лідер здатний перетворити невизначеність у нові можливості, а також створити середовище для професійного зростання. Тож необхідно вміти знаходити та застосовувати нові методи та підходи, які будуть відповідати новим реаліям ділового світу.

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ,
  Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23