22.12.2020 12:30:00

Adidas і Lego випустили спільну колекцію дитячого одягу

Adidas і Lego випустили спільну колекцію дитячого одягу

adidas і компанія з виробництва іграшок Lego Group оголосили про запуск першої колекції дитячого одягу і взуття adidas x Lego.

До колаборації входить повсякденний одяг для малюків і підлітків до 14 років, а також взуття та аксесуари. Лінійка одягу для малюків включає світшоти і брюки в спортивному стилі, а також яскраві силуети і стильні бейсболки з логотипами двох брендів. У лінійку для підлітків до 14 років входять куртки, футболки, штани і шорти, а також кросівки. Колірна палітра колекції представлена ​​класичними кольорами деталей конструктора Lego.

Основна ідея кампанії звучить так: «Створюй свій світ». Це спонукає дітей грати і розкривати творчий потенціал. Світ представлений, як ігровий майданчик, де все можна вигадати і змінити самостійно. Разом з цією колекцією діти зможуть досліджувати світ через гру і отримувати задоволення від процесу. Таким чином, в рамках співпраці два найвідоміших і знакових бренди представляють колекцію, яка поєднує в собі цінності світогляду і adidas і Lego. Яскрава колірна гамма пробуджує уяву, при цьому залишає місце для творчості. Колекція створює свій власний візуальний світ і відкриває нові простори і межі.

«Наша мета - об'єднати силу творчості і спорт, надихнути дорослих і дітей різного віку незалежно від походження. У партнерстві з Lego Group ми націлені пропонувати нові концепції і продукти, які зможуть стимулювати творчий потенціал кожного, особливо розвивати підростаюче покоління», - коментує Еймі Арана, генеральний директор SVP Global Training в adidas.

Юлія Голдін, директор по маркетингу компанії Lego Group, коментує співробітництво: «Наша місія - надихати і розвивати будівельників майбутнього, допомагати дітям вмикати уяву і сприяти освоєнню необхідних навичок. Через гру і спорт можна стати креативним. Саме тому ми так раді цьому партнерству. Гра і спорт навчать дітей принципам чесної взаємодії, а також зміцнять їх ментально. Це найважливіші життєві навички, необхідні для розкриття свого потенціалу».

Продажі цієї лінійки стартують вже в грудні, а навесні 2021 року представлять нові спільні колекції, де будуть речі і для дорослих.

Партнерство adidas і Lego почалося в 2017 році, в 2018 році компанія Lego Group запросила команду adidas в офіс Lego в Данії, щоб визначити ефективні стратегії злиття двох брендів. Ця зустріч поклала початок динамічній співпраці.

Джерело: fashionunited

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Броварський пр-т, 15

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Лівобережна"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23