banner-feb22-ua.jpg
20.09.2023 06:00:00

7 ІДЕЙ ДЛЯ МОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ

7 ІДЕЙ ДЛЯ МОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ

Немотивовані співробітники негативно впливають на команду та руйнують стосунки з клієнтами. Ось декілька ідей як підтримувати рівень мотивації в команді.

Вивчайте своїх співробітників, щоб зрозуміти, що для них в пріоритеті. Усі ми різні й це прекрасно. Для того, щоб мотивувати команду, варто чітко розуміти, що їй до смаку. Звучить очевидно? Але знадобиться час перед тим як ви зможете сказати, що мотивує ту чи іншу людину.

Схвалюйте ініціативу й мотивуйте персонал приймати рішення. Мікроменеджмент — смерть мотивації. У команді, де контролюється кожен крок, у людей блокується критичне мислення та креатив і в підсумку падає мотивація. Запитуйте поради, розв'язуйте питання разом, схвалюйте ініціативу та не забувайте дякувати усно та матеріально.

Регулярно проводьте зустрічі сам на сам. Це може бути 30 хвилин під час кави раз на тиждень, година розмови кожні два тижні чи інший варіант. Приділіть цей час на розв'язання нагальних питань, вирішення проблем, кращого розуміння внутрішньої кухні. Так, ви зможете легко виявити незадоволених членів команди та оптимізувати роботу. Колектив відчує, що його цінують та працюватиме краще.

Створіть систему бонусів за результатами роботи. Лише комфортна атмосфера не втримає працівника. Гроші завжди були вагомою мотивацією. Керівник має періодично моніторити бонуси, які пропонують конкуренти, щоб підтримувати рівень.

Стимулюйте дружню конкуренцію всередині колективу. Те, як ми виглядаємо перед колегами — важливий фактор мотивації. Влаштуйте дружні змагання з приємними бонусами за перемогу.

Інвестуйте в освіту та розвиток команди. Саморозвиток — ще одна ланка розумної мотивації персоналу. У бізнес-план потрібно закласти інвестиції на навчання персоналу.

Організуйте вечірку для команди чи тімбілдінг. Завжди добре відпочити від щоденної рутини. Зміна картинки вдихне нову енергію в команду. Принаймні раз на рік можна забронювати столик в ресторані чи влаштувати виїзну вечірку за кошти компанії.

#всепотемі

Поділитися в соціальних мережах:

Місце проведення

 • Адреса виставки:

  Україна, Київ, Проспект Берестейський (Перемоги), 40-Б

 • Час роботи:

  10:00 – 17:00

 • Телефон:

  +38 (044) 456 38 04

 • Метро:

  Червона лінія М1, "Шулявська"

 • Таксі:

  +38 (093) 012 32 23