bg_image
Коментарі Вимкнено до 10-річна українка стала обличчям Ralph Lauren, Calvin Klein і Tommy Hilfiger
Posted By

admin

Дівчинка народилася в Маямі, але під час повномасштабної війни сім’я повернулася в Україну. У США вони прожили 13 років.

В інтерв’ю Oboz.ua мама Ясни розповіла, що донька досить швидко опанувала професію моделі та її кар’єра почала стрімко розвиватися. У списку брендів, з якими вже встигла попрацювати маленька українка — Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Carter’s, Next і Kenneth Cole.

Аліна також розповіла, що модельна кар’єра доньки почалася з Ralph Lauren.

«Перша зйомка в житті Ясни була для Ralph Lauren, її вибрали по фотографії для портфоліо, які я зробила (мама, українська фотографка Аліна Рост). Коли з агентства надійшло повідомлення, що її вибрали і щоб завтра їхали на примірку одягу, то я не сприйняла це серйозно. Думала, що має бути якийсь лист чи дзвінок, тому проігнорувала. Увечері мені подзвонила агентка з питанням, чому ми не приїхали. Довелося вигадувати причину – і вже наступного дня ми були на примірці. Тобто ми навіть не проходили жодних кастингів. Насправді це був дуже потужний старт, бо після цієї зйомки нам почали надходити пропозиції від топових компаній»,— розповіла мама дівчинки.

Джерело: https://life.nv.ua/