bg_image

Прес-реліз

CHILDREN’S FASHION FAIR (CFF) 2021’ Осінь: найтрендовіша В2В подія!

8-10 вересня 2021 у м. Києві відбулася спеціалізована В2В виставка дитячого одягу, взуття та аксесуарів – Children’s Fashion Fair (CFF).

CFF має багаторічну історію і створена виключно для тих, хто виробляє та продає дитячий одяг та взуття. Бізнесовий формат заходу забезпечує ефективну комунікацію та дозволяє виробникам та дистибьюторам оперативно налагодити канали збуту продукції , а рітейлерам – знайти надійних постачальників та забезпечити постійне та своєчасне оновлення асортименту магазинів.

Разом з тим, виставка CFF є найтрендовішою подією року, це найкращий спосіб отримати актуальну інформацію щодо стану ринку , оцінити нові напрямки розвитку та сучасні тенденції дитячої моди, тут презентують нові торгові марки й авторські колекції.

Не зважаючи на складні епідемічні та економічні умови, CFF 2021’ Осінь зібрала на своєму майданчику 75 торгових марок і брендів, серед яких не тільки українські, але й виробники із Польщі, Турції та Італії.  Загалом виставка розмістилася на 2163 кв.м. і її відвідало 751 спеціаліст з різних куточків України, що порівняно більше від масштабів минулої осені.

Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів – на будь-який вік та смак: верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо.

Проте у центрі уваги, як і завжди, — верхній одяг до осіннього та зимового сезону. Найкращі моделі з нових колекцій демонструються на манекенах у шоу-румі, який скомбіновано зі стильною фотозоною, де охоче фотографувалисья відвідувачі та учасники виставки.

Дякуємо всім, хто приєднався до CFF 2021’ Осінь. До зустрічі навесні!

Акредитація

Шановні журналісти!

Якщо ви бажаєте зняти сюжет або написати про виставку, ми будемо раді співпраці та готові надати вам всю необхідну для цього інформацію.

Відеозйомка проводиться тільки після узгодження з організатором 

Акредитовані журналісти можуть відвідувати виставку в усі дні її роботи, отримують бейдж «ПРЕСА», інформаційні матеріали заходу, можливість доступу до прес-офісу виставки і користування послугою Інтернет. 

Акредитація надається за умови публікації, демонстрації телевізійного сюжету тощо з обов’язковим згадуванням назви виставки та її організаторів. Копія опублікованих матеріалів надається організатору.

Акредитація не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів.