Компанія «Верес», виробник дитячих меблів, текстилю та одягу для немовлят Выставка детской моды CHILDREN’S FASHION FAIR

Компанія «Верес», виробник дитячих меблів, текстилю та одягу для немовлят

08.06.2018

veres.jpg


 З чого починалося
Історія «Компанії «Верес» бере свій початок ще у далекому 1997 році. Через кілька років, у 2000 р., було розпочато виробництво дитячих меблів, яке продовжується і досі. Для своєї продукції ми використовуємо тільки якісні та екологічно чисті матеріали. Саме тому кількість задоволених клієнтів примножувалась, обсяги виробництва збільшувались, таким чином «Компанія «Верес» стала провідним вітчизняним виробником дитячих меблів.
Не зупиняючись на досягнутому, ми розширили сферу своєї діяльності. Ось вже чотири роки як «Компанія «Верес» спеціалізується на випуску дитячого текстилю. А майже два роки тому ми відшили першу одиницю дитячого одягу для немовлят.

 Шлях до успіху
За цей час ми не тільки зарекомендували себе як виробник високоякісної продукції, а й повсякчасно тішимо наших клієнтів асортиментом ТМ Veres, який ідеально задовольняє потреби молодих батьків. Усі матеріли, що використовуються, проходять ретельний відбір та контроль. Ми застосовуємо інноваційні технології, щоб найкращим чином домогтися міцного і здорового сну малюків та робимо основний акцент на відповідності найвищим європейським стандартам якості.

 Досягнення
Продукцію «Компанії «Верес» вже можна побачити в магазинах по всій території України. Але це ще не все! Наші вироби завоювали довіру та повагу багатьох батьків у Франції, Австрії, Німеччині. У наших виробах дорослішають діти з Ізраїлю, Чилі, Колумбії, Казахстану, Об'єднаних Арабських Еміратів, Литви, Білорусі, Молдови.
Але, не зважаючи на свої досягнення, ми намагаємося не стояти на місці - постійно оновлюємо та розширюємо асортимент товарів власного виробництва. Відповідно до запитів покупців розроблюємо нові колекції, які повністю враховують очікування батьків щодо зручності, практичності та привабливості. Моделі дитячого одягу пропонуємо в залежності від сезону. Створюємо колекції дитячого одягу та постільної білизни в єдиному дизайні та стилістичному рішенні, щоб задовільнити найвибагливіших батьків.

 Секрети успіху – ставка на якість та безпеку.
На шляху до успіху «Компанія «Верес» подолала немало перешкод - на це пішло немало часу та зусиль. Але ми ніколи не відходили від нашого головного правила – якість насамперед.

 У виробництві меблів ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали - високогірний карпатський бук; фарбувальні матеріали на водній основі виробництва Швеції; антибактеріальну технологію з іонами срібла, розроблену спільно з італійською компанією Renner Italia; високоякісні плитні матеріали, виготовлені на сучасних європейських лініях, що мають сертифікати відповідності високого класу безпеки матеріалу Е0,5.

Виробництво текстилю здійснюється на сучасному промисловому обладнанні провідних виробників. У нас є все, що необхідно малюкові: комплекти дитячої постільної білизни, пледи, конверти, ковдри, матраци для новонароджених, наматрацники. Кожна одиниця проходить подвійну перевірку якості перш ніж ми отримуємо готовий продукт. Дитячий одяг Veres абсолютно безпечний для здоров'я. Для пошиття використовуємо виключно сертифіковані матеріали Ecotex 100 Standart (міжнародна система сертифікації, яка підтверджує якість та екологічну безпеку). Високоякісні матеріали приємні на дотик та довговічні у використанні. Привабливий зовнішній вигляд досягається шляхом впровадження останніх дизайнерський рішень. На кожному етапі - від дизайнерської задумки до надходження колекції в продаж – «Компанія «Верес» приділяє чималу увагу контролю та дотриманню всіх норм і правил.

Не менш важливою складовою на шляху до успіху є високий професійний рівень кожного учасника виробничого процесу. Можемо впевнено сказати, що найцінніший скарб компанії – це люди, які сумлінно роблять та люблять свою справу.

Плани на майбутнє
Ми плануємо і надалі розширювати горизонти, завойовувати нові ринки та радувати покупців по всьому світу. Найвищою нагородою для нас є вдячні відгуки від клієнтів. Адже, коли ти робиш справу, та розумієш наскільки ця справа є важливою, ти не маєш права робити її погано. Ти стаєш на шлях самовдосконалення, а коли вже став - то зійти з нього не можливо. Довіра і вдячність споживачів нашої продукції тому підтвердження!

veres-1.jpg


Также читайте


10.08.2018 «Магазины — это мои работа и хобби», — Виталий Степаненко, спикер деловой программы Children's Fashion Fair
12 сентября приглашаем на мастер-класс гения мерчендайзинга Виталия Степаненка!

24.07.2018 ТОП-3 показателя качества школьной формы
Один из самых популярных «сентябрьских товаров» - одежда для школы.

Смотреть все новости выставки

Информационная поддержка

Медиа партнеры

Место проведения выставки

02660, Киев, Украина Броварской проспект, 15
Международный выставочный центр

посмотреть карту и описание проезда на выставку


Дирекция выставки 

IMG_4417.jpg IMG_4357.jpg


Руководитель выставок  
детской тематики 
Наталия Фидоренко

Тел.: +38044 456-38-04


Менеджер по работе с
иностранными клиентами
Леся Нагорная 
Тел.: +38044 456-38-04
посмотреть все контакты
Украина онлайн